deentr

Haberler

TR Electronic SIL3 standardındaki uygulamalar için şu anda en küçük Absolute Multiturn enkoderi sunuyor!

On December 10th, 2018, posted in: Genel by Comments Off on TR Electronic SIL3 standardındaki uygulamalar için şu anda en küçük Absolute Multiturn enkoderi sunuyor!

Standart endüstriyel boyutlu 58 mm’lik gövde, bir safety detection ve PROFINET/PROFIsafe’e bağlantı olmak üzere, tamamen bağımsız iki yönlü algılama içeriyor. Standart bir enkoder kasasında işlevsel güvenlik artık  CD_582 + FS ile mümkün oluyor. SIL sertifikası ile sistemler ve insanlar için artan güvenlik Mevcut standartlara (IEC 61508 / EN 62061, EN ISO 13849 -1) göre sertifikalı,..

read more

TR’den bir yenilik : Ethernet IP’li ilk Oyuk Mil Enkoder

On July 10th, 2018, posted in: Genel by Comments Off on TR’den bir yenilik : Ethernet IP’li ilk Oyuk Mil Enkoder

İhtiyaçlarınızı anladık ve sizler için tasarladık! Pazarın Ethernet IP’li ilk Oyuk Mil Enkoderinin tanıtımını yapmaktan gurur duyuyoruz. Bu ürünler; 8 mm ile 27 mm arasında değişen delik boyutlarına sahip, standart ve yüksek çözünürlüklü formatlarda mevcuttur. Özellikler : • Hemen hemen her dişli ile uyum sağlayabilen ölçülebilir çıkış • ODVA Sertifikalı • Kolay montaj için EDS..

read more

İki Rotary Enkoder Tek Enkoderlik Standart Gövdede

On August 19th, 2017, posted in: Genel by Comments Off on İki Rotary Enkoder Tek Enkoderlik Standart Gövdede

Endüstriyel uygulamalar için double rotary enkoder Genellikle double rotary enkoderler single rotary enkoderlerden boyut olarak daha büyüktür. TR-Electronic, CD_58MM serisi ile 58 mm’lik gövdede double multiturn bir rotary enkoder sunmaktadır. Ana milin ve multiturn vericilerin açılı konumu tamamen manyetik olarak kaydedilir. Bu durum enkoderin çiğ oluşumuna karşı dayanıklı olmasını sağlar. Her iki ölçüm sisteminin SSI..

read more

Yeni Nesil Doğrusal Mutlak Konum Sensörleri

On November 15th, 2016, posted in: Genel by Comments Off on Yeni Nesil Doğrusal Mutlak Konum Sensörleri

Birçok Uygulama Alanı İçin Gelişmiş Sinyal İşleme TR-Electronic, doğrusal mutlak konum tespiti için sinyal işlemeyi ve özellikle de kritik uygulamalar için ölçüm kalitesini açıkça geliştirmiştir. 1000 mm’ye kadar ölçüm uzunlukları için doğrusallık 0.05 mm’ye geliştirilmiş olup, bu da yeni uygulama alanlarını ortaya çıkarmaktadır. Bu yeni sinyal işleme kalitesi, LM_I serisi lineer enkoderlerimizle belgelenmiştir:. Ürün ismindeki..

read more

Kompakt Mutlak Doğrusal Ölçüm Sistemi

On May 11th, 2016, posted in: Genel by Comments Off on Kompakt Mutlak Doğrusal Ölçüm Sistemi

Temassız Manyetostrik Yöntemini Kullanan En Küçük Lineer Enkoder LMRB27 serisi ile TR-Electronic, pazara yeni, ultra-kompakt bir doğrusal ölçüm sistemi getirmiştir. Sensörün kendisi basınca dayanıklı paslanmaz çelik gövdeye entegre iken sensör kafasının çapı sadece 27 mm’dir. Bu kombinasyon, sınırlı alanlarda bile hidrolik silindirlere sığabilir ve işlemin yakınında mutlak konum tespiti yapılmasını sağlar. Analog arayüzlü ölçüm sistemleri..

read more

Küçük Alanda Büyük Marifet

On May 29th, 2013, posted in: Genel by Comments Off on Küçük Alanda Büyük Marifet

Kompakt, multi-turn, single-turn mutlak ve inkremental rotatif enkoderler (36 mm) TR Electronic’in yeni C__36 serisi, 36 mm gövde çapıyla, standart endüstriyel enkoderlerin sığamayacağı kadar küçük alanlarda başarıyla görev yapabilmektedir. Inkremental, single ve multi-turn absolute rotatif enkoderler, single-scan ve double-scan, oyuk, solid şaft veya serbest mil yataklı seçenekleriyle tercih edilebilir. C__36 kompakt enkoderler, devir başına 18..

read more