deentr

HAKKIMIZDA

Size Vizyon Kazandırıyoruz

 

TR-GROUP 3 farklı şirketin birleşmesinden oluşmuştur. TR-Electronic GmbH ve onun yan kuruluşları TR-Systemtechnik GmbH ve Unidor Industrieelektronik GmbH. Her firma kendi alanında uzmanlaşmıştır.

TR-Elektronik GmbH 20 yılı aşkın süredir dünya otomasyonunda, özellikle dijital gelişim ve üretim açısından önemli bir yer edinmiştir ve ölçüm teknolojisinin yerini almıştır. Çok çeşitli ürünlere sahip olan TR Electronic özellikle absolute ve incremental encoder’lar ,manyetositriktif deplasman ölçüm sistemleri ve tabiî ki transformasyon araçları ve lazer range finder ‘lar alanında geniş yelpazeye sahiptir. Ayrıca TR-Electronic GmbH, sizlere sürüş teknolojisinde tüm sistem çözümlerini öneren , hidrolik axes için elektrikli kompakt sürücüler ve kapalı loop kontrolörler sunar.

TR-Systemteknik GmbH 1992’de, sistem teknolojisinde uzman bulunmuştur. Bununla birlikte fieldbus I/O’lar ve Endüstriyel PC’ler alanında uzman olan, TR-Systemtechnic programlanabilir akıllı kontrolörleri (PLC) olabildiğince tek ve çok akslar şeklinde sizlere sunar.

Unidor Industrieelektronik GmbH tecrübesiyle, 1996 yılında damgalama, presleme ve metal kalıplama endüstrisinde uzmanlık almıştır. Bu alandaki uzmanlık minyatüre edilmiş tekli ve çoklu ışık bariyerleri, anafor akım sensörleri, akustik emisyon sensörleri ve pizoelektrik sensörleri alanında gelişmiştir. Buna ek olarak işlem kontrol, giriş ve üretim veri değerlendirme monitörü, kontrol ve görsel alet parametreleri ve tüm üretim yöntemlerinde yoğunlaşmıştır.

Her bir şirket kıyaslanamaz kalite ve büyüklüğe sahiptir. Tr Group’un en büyük avantajlarından bazıları paylaşım, bilgi alışverişi ve birlikte çalışma fikriyle beraber çapraz ve yeni ürün geliştirme ile ilgili projelerdir.Birlikte çalışma yöntemlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.